Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки вдруге відзначили у Дніпрі!

Масштабна подія відбулася 3 жовтня 2019 року в Університеті імені Альфреда Нобеля, де навчаються студенти з 42 країн світу, та вийшла на мальовничу набережну Дніпра.

У 2018 році студенти з різних країн та континентів, які навчаються у Дніпрі, в Університеті імені Альфреда Нобеля, виступили з ініціативою проведення нового яскравого студентського свята.

День Єднання – значуще свято, яке має на меті об’єднати студентів та зробити знання найсильнішою зброєю, яка оберігатиме мир на Землі та дозволить країнам процвітати, бути незалежними політично й економічно, тож і програма святкування вражала.

Урочисте відкриття свята відбулося у меморіально-парковому комплексі «Планета імені Альфреда Нобеля». З самого ранку для гостей свята грав оркестр Дніпровської музичної академії імені Глінки (художній керівник й диригент Грузін Ігор). На відкритті зібралися студенти, професори, представники громад, діаспор та почесні гості.

До речі, серед гостей святкування були помічені:

Голова Дніпропетровської обласної ради – Гліб Пригунов

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – Олександр Шикуленко

Заступник Генерального консула Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина – Петер Шмаль

Голова офісу СММ ОБСЄ в м. Дніпро – Олег Старостін

Президент “Центру просвіти глобальної місії миру” – Самуель Ато Данкан (Республіка Гана)

Почесний консул Федеративної Республіки Бразилія в м. Дніпро – Олег Василенко

Почесний консул Кот-д'Івуа́р – Олексій Лисенко

Керівник відділу по зв’язках з громадськістю Почесного консульства Австрійської республіки в м. Дніпро – Ірина Фоменко

Голова Міжнародної асоціації турецьких та українських бізнесменів в Запорізькій області – Месут Ерт

Голова Донецької єврейської спільноти – раббі Ієгуда Келерман

Голова грузинської діаспори “Еріс-Ертоба” – Аліада Канкава-Мансурова

Виконавчий директор Дніпропетровського обласного суспільства вірменської культури – Анаїда Арзуманова

Заступник голови конгресу азербайджанців України в м. Дніпро та Дніпропетровській області – Сулейман Муалім

Перший віцепрезидент Української асоціації студентів – Костянтин Ковалішин

Голова студентського парламенту Університету імені Альфреда Нобеля 2018-2019 років, один з ініціаторів Дня Єднання студентів Європи, Америки, Азії та Африки – Микола Булгак.Декларація Єдності студентської молоді
з нагоди започаткування Дня Єднання та звернення до ООН

Минулого року була прийнята Декларація Єдності студентської молоді з нагоди започаткування Дня Єднання, а цього року студенти прийняли Звернення до Організації Об’єднаних Націй, в якому відобразили спільні цінності, сподівання та рішучість змінити світ на краще, звернули особливу увагу на потенціал сучасної вищої освіти, на можливості, які вона відкриває перед тими, хто шукає шляхи до побудови досконалішого світу.

Усвідомлюючи особливу роль молоді у долі людства, студенти закликали студентську молодь до єднання, співпраці, обміну думками та досвідом. Освіта є надійним фундаментом прийдешніх змін.

Маємо надію, що ініціатива щодо започаткування Міжнародного студентського Дня Єднання в перший четвер жовтня кожного року неодмінно знайде підтримку в ООН.


Гранат – новий символ Дня Єднання

Цього року свято отримало і власний символ – гранат. Це – король плодів, символ вічного життя, відродження, сонця, врожаю, краси, енергії та єднання. Він існував ще у давніх греків, фінікійців, персів, вірмен. Цей позитивний символ зустрічається у міфах, цінують його і світові релігії. Гранат являє собою множину зернин, об’єднаних під цупкою оболонкою, і дає дивовижний приклад єднання множинного в одному цілому, яке символізує можливість внутрішньої злагоди, цілісності, а головне - гармонії.

Після привітальних слів гостей та слів на підтримку свята, студент Університету імені Альфреда Нобеля Махмуд Салєм (Лівія) та віцепрезидент Української асоціації студентів Констянтин Ковалішин зачитали Звернення до ООН, а студенти-представники країн Європи, Азії, Африки, Америки підписали та підтримали звернення до ООН з нагоди Дня Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки. Урочистості завершилися переломленням короваю – доброї традиції, що символізує залученість до єдиної справи, ініціативи та звершення.

Речей, які здатні єднати дуже багато: танцювальні ритми, ритми життя, любов до мистецтва. Саме тому на алеї меморіально-паркового комплексу «Планета Альфреда Нобеля» проходила виставка картин художниці Тетяни Дробахіної «Дотик».

Впродовж дня у меморіально-парковому комплексі «Планета Альфреда Нобеля» відбувалися презентації: діаспори та громади презентували студентам та гостям Дня Єднання національні культури, пригощали національним хлібом. Усі мали змогу дослідити хлібну мапу Дніпра та світу.


Флешмоб U*Step

На набережній Дніпра, поряд з Університетом імені Альфреда Нобеля, відбувся масштабний танцювальний флешмоб “U*Step” (Unification step) з нагоди святкування Дня Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки, у якому взяли участь гості свята та понад 1000 студентів, які навчаються у Дніпрі.

Під керівництвом Ірини Прілоус – художнього керівника народного колективу спортивно-естрадного танцю “Мікс”, презентера флешмобу, молодь відтворювала відомі та найбільш впізнавані танцювальні рухи різних культур та континентів. Флешмоб складався з 4 частин та не залишив байдужими нікого через запальні ритми. Танці, які можуть об’єднати – справа не проста, тож студентам допомагали майстри Дитячо-юнацького комерційного позашкільного навчального закладу “Штурм”.

Флешмоб підкреслив міжнародний склад студентства Дніпра. Танцювати разом дуже весело, тож, студенти передали танцювальну естафету з Дніпра студентам інших країн, а саме:

  • Жешувському університету (Республіка Польща),
  • Бамберзькому університету (Німеччина),
  • Університету Сентро Пауло-Соуза (Бразилія)
  • Пекінському університету будівництва та архітектури (Китай).
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Танцюйте разом зі студентами та викладайте відео у соціальних мережах з хештегом #ДеньЄднання.

Освіта – єднає країни!

Освіта – єднає народи!

Університет імені Альфреда Нобеля – єднає серця!

Education - unites nations!

Education - unites the countries!

Alfred Nobel University - unites hearts!


Ми зможемо змінити світ

З нагоди святкування Дня Єднання відбувся й конкурс робіт «Ми зможемо змінити світ» серед школярів та студентів.

Роботи приймалися у кількох категоріях та номінаціях до 25 вересня 2019 року. Конкурс "Ми зможемо змінити Світ!" відбувався за двома напрямами:

1.Творчий конкурс за номінаціями:

- Фотоконкурс

- Відеоробота

- Малюнок

- Есе

- Інфографіка

- Handmade

2.Конкурс наукових робіт.

Хлопці та дівчата надіслали свої малюнки, фото, відео, плакати, hand made роботи та писали наукові роботи.

Фінал та нагородження переможців відбулися 3 жовтня, під час урочистостей з нагоди святкування Дня Єднання. Творчі роботи учасників були організовані у експозицію і гості, учасники та студенти могли ознайомитися з прекрасними творчими роботами, які надійшли на адресу оргкомітету.

Дізнайтеся імена переможців конкурсу у статті «В Університеті імені Альфреда Нобеля визначили переможців творчого конкурсу «Ми зможемо змінити Світ».


Круглий стіл Центрів міжнародної освіти

Центри міжнародної освіти провідних закладів вищої освіти зібралися разом за круглим столом «Інтернаціоналізація та переваги вищої освіти в Україні» в Українсько-Польському центрі в Університеті імені Альфреда Нобеля, щоб обговорити шляхи вирішення проблем, які виникають у молоді, що їде в Україну за якісною вищою освітою, ґрунтовними знаннями та професійними навичками.

image

Нагадаймо, кількість студентів, які приїздять в Україну, щоб отримати вищу освіту, щорічно зростає, а це ставить нові виклики перед державою та закладами вищої освіти, якістю програм, бюрократичними процедурами, страхуванням, тощо.

Наразі в Університеті імені Альфреда Нобеля навчаються 197 студентів з 38 країн світу. Вони обрали для себе сучасну, якісну та прозору освіту, яку пропонує Університет імені Альфреда Нобеля, та навчаються на різних спеціальностях та програмах: магістратура, аспірантура, програма МВА Міжнародної Школи Бізнесу IBS.

День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки святкували масштабно та гучно. Текст звернення студентів до ООН буде розміщено на платформах сhange.org та avaaz.org для того, щоб небайдужі підтримали ініціативу студентів, які навчаються в Україні.

Відтепер студенти у перший четвер жовтня святкуватимуть День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки завдяки студентам Університету імені Альфреда Нобеля!

Розповісти

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52