Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

10% знижка на магістратуру для наших випускників бакалаврату

Вмістом зображення є текст про 10% знижку на навчання для випускників при вступі до магістратури Університету імені Альфреда Нобеля. У тексті йдеться про ступінь магістра. Зображення пов’язане з освітою та просуванням колишніх студентів

Ми раді поділитися чудовою новиною для всіх випускників бакалаврату Університету імені Альфреда Нобеля! Це велика можливість для тих, хто прагне продовжити свою освіту і здобути ступінь магістра.

Університет імені Альфреда Нобеля, відомий своєю відданістю академічному зростанню і успіху студентів, пропонує 10% знижку на навчання в магістратурі для всіх своїх випускників бакалаврату. Це наш спосіб вдячності вам за вашу працю і відданість під час навчання в бакалавраті.

Ця знижка діє на будь-яку магістерську програму, що відкриває безмежні можливості для вас. Ви можете вибрати будь-яку спеціалізацію, яка відповідає вашим академічним і професійним цілям.

Знижка 10% буде автоматично врахована при укладанні контракту.

Ми сподіваємося, що ця ініціатива допоможе вам зробити наступний крок у вашій академічній кар’єрі. З нетерпінням чекаємо на ваше приєднання до наших магістерських програм!

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52