До уваги, шановні науковці та здобувачі Університету імені Альфреда Нобеля!

Бібліотека Університету імені Альфреда Нобеля надає доступ до повнотекстових ресурсів на порталі «Research4Life», що триватиме до кінця 2024 року. Був підписаний договір і бібліотека отримала коди доступу до інформаційних ресурсів.

Через портал «Research4Life» надається доступ до електронних колекцій книг та журналів, міжнародних видавництв, авторитетних видань та різних баз даних.

Research4Life

Портал «Research4Life» має 5-ть програм:

• GOALI Суспільно-гуманітарні науки та право.
  • HINARI охорона здоров’я та медицина.
  • AGORA сільське господарство.
  • AORE екологія, охорона довкілля, енергетика, інженерія.
  • ARDI Інновації та технології. Наука та техніка.

На сьогодні завдяки R4L українські дослідники можуть ознайомитися з повними текстами різних видів документів від відомих міжнародних видавців (до 200 видавців).

З 55 найбільших видавництв у світі* (“Global 50” The World Ranking of the Publishing Industry2019), користувачі з України мають доступ до 7, а саме:

• Cambridge University Press (доступ до 443 журналів)
  • Elsevier (доступ до 4494 журналів та 26735 книг, 672 журналів та 945 книг Clinical Key)
  • John Wiley & Sons (доступ до 2032 журналів та 25072 книг)
  • Oxford University Press (доступ до 502 журналів та 23755 книг)
  • Springer Natur (доступ до 2855 журналів та 246 книг)
  • Thieme (доступ до 180 журналів)
  • Wolters Kluwer – Lippincott Williams & Wilkins (доступ до 528 журналів)

Водночас за іншим рейтингом*, який щороку складає The Research School for Socio-Economic and Natural Sciences of the Environment (SENSE Research School), українські дослідники отримали доступ до контенту 11 з 24 провідних міжнародних книжкових видавництв, а саме:

• University of California Press
  • Cambridge University Press (Books)
  • John Wiley & Sons (Books)
  • Johns Hopkins University Press
  • MIT Press
  • Oxford University Press
  • Pennsylvania State University
  • Princeton University Press
  • SAGE Publishing (Books)
  • University of Chicago Press
  • Pennsylvania State University

За отримання доступу до ресурсів «Research4Life» необхідно звернутись до бібліотеки за електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном (0562)-312-473.

Правом на користування цим електронним ресурсом мають науковці та здобувачі тільки Університету імені Альфреда Нобеля.