І Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди розвитку менеджменту, фінансів і туризму в умовах новітніх глобальних викликів»

conference-management

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тренди розвитку менеджменту, фінансів і туризму в умовах новітніх глобальних викликів».

На конференції планується обговорення проблем розвитку системи менеджменту організацій різних форм власності у таких аспектах як, системне управління інноваційною та фінансовою діяльністю, теоретичні та прикладні аспекти менеджменту в різних секторах економіки в умовах новітніх глобальних викликів, застосування штучного інтелекту і цифрові трансформації у менеджменті, фінансах і туризмі, управління підприємствами сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації та діджиталізації.

На конференції планується робота наступних секцій:

• Секція 1. Менеджмент: сучасні виклики, проблеми, глобальні тенденції на рівні держави і підприємств
  • Секція 2. Теоретичні та прикладні аспекти менеджменту в реальному, фінансовому, інфраструктурному та інших секторах економіки
  • Секція 3. Штучний інтелект, інновації та цифрові трансформації у менеджменті, фінансах і туризмі
  • Секція 4. Актуальні питання банківської справи та управління фінансами в умовах глобальної економіки
  • Секція 5. Економіка та управління підприємствами сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації та діджиталізації
  • Секція 6. Національна мережа трансферу технологій і сучасні аспекти модернізації освіти: стан, проблеми та перспективи розвитку

Для участі в роботі конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, фахівці-практики.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Конференція відбудеться 17 квітня 2024 року в онлайн форматі в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18).

Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються оргкомітетом до 10 квітня 2024 року.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ