ІI Міжнародна науково-практична конференція науково-педагогічних, педагогічних працівників і молодих вчених «Теорія і практика професійного становлення фахівця в інноваційному соціокультурному просторі»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас на пленарне засідання ІІ Міжнародної науково-практичної конференції науково-педагогічних, педагогічних працівників і молодих учених «Теорія і практика професійного становлення фахівця в інноваційному соціокультурному просторі».

17 квітня о 10:00

Під’єднатися до конференції Zoom:

Код доступу: qwerty

Прошу також повідомити щодо Вашого бажання виступити на пленарному засіданні.

З найкращими побажаннями, проф. Олена Лаврентьєва

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ!

Кафедра інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи запрошує до участі в І Міжнародній науково-практичній конференції науково-педагогічних, педагогічних працівників і молодих учених «Теорія і практика професійного становлення фахівця в інноваційному соціокультурному просторі» 17-18 квітня 2024 р.

Конференція проводиться за підтримки Міністерства Освіти і Науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації.

Основні напрями роботи конференції:

• теоретичні і методологічні засади розвитку професійної освіти в України в контексті євроінтеграції.
  • сучасні парадигми в створенні соціокультурного середовища закладу освіти.
  • зарубіжний досвід організації професійної підготовки молоді та освіти дорослих.
  • технологічний інструментарій в забезпеченні якості освітнього процесу.

До участі у конференції запрошуються: докторанти, аспіранти, магістранти, викладачі ЗВО, співробітники наукових установ; педагоги закладів загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої освіти, освітніх установ та організацій.

Форма участі – очна і дистанційна.

Мови конференції – українська, англійська, польська

Всі учасники отримають сертифікат та електронну копію збірника.

Для участі у конференції необхідно до 30 березня 2024 року:

1) заповнити заявку на участь у конференції

2) надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. текст доповіді з поміткою «матеріали конференції»

3) після затвердження прийому матеріалів надіслати копію або фотографію чека про переказ організаційного внеску

УВАГА!!! Оплата здійснюється тільки після затвердження прийому матеріалів!

Організаційний внесок за участь у конференції становить:

120 грн. (тези 1-2 сторінки) або 150 грн. (стаття 3-6 сторінок).

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

За консультацією звертатись до координатора:

Лаврентьєва Олена Олександрівна

ЧЕКАЄМО НА ВАС!