III Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Інформаційні технології: бізнес, наука, освіта» 11 квітня 2024 р.

conference-IT

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Інформаційні технології: бізнес, наука, освіта».

На конференції планується обговорення питань, пов’язаних з використанням інформаційних технологій у різних сферах життя: від освіти до промисловості та економіки.

На конференції планується робота наступних секцій:

• математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці;
  • захист інформації та інформаційна безпека;
  • технології Data Mining та Big Data;
  • машинне навчання та штучний інтелект;
  • комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • WEB-розробка та дизайн.

До участі у роботі конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, фахівці-практики.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Конференція відбудеться 11 квітня 2024 року в онлайн форматі в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18).

Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються оргкомітетом до 8 квітня 2024 року.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

INFORMATION LETTER