Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

Науковий проєкт Accent Ukraine

Шановні друзі!

Центр франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля (Дніпро, Україна) та науково-дослідна Лабораторія «Мови, літератури та суспільства. Міжнародні та транскордонні дослідження» Університету Монблан Савоя (м. Шамбері, Франція) оголошують про старт нового міжнародного наукового проєкту Accent Ukraine (Акцент Україна) та запрошують всіх охочих до співпраці.

У фокусі уваги – дослідження особливостей соціальної, культурної та лінгвістичної інтеграції українських біженців у франкомовному середовищі. Якщо ви, члени вашої родини, ваші друзі або знайомі потрапили внаслідок подій в Україні до однієї із європейських франкомовних країн (Франція, Швейцарія, Бельгія) або якщо ваші франкомовні знайомі, друзі або родина мали досвід прийому українських біженців, поділіться цим досвідом з нами та зробіть ваш маленький внесок до кращого розуміння між нами та франкомовними країнами!

Контактна адреса проєкту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щиро вдячні за вашу підтримку та максимальне поширення цієї інформації!

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52