Реєстрація на обов’язкові іспити ЄВІ/ЄФВВ для вступу в магістратуру УАН у 2024 році: процедура та необхідні документи

Молодий чоловік пише на аркуші паперу

З 07 травня до 18.00 29 травня буде проходити реєстрація для складання обов'язкових іспитів ЄВІ/ЄФВВ для бакалаврів, які будуть вступати на освітні програми магістратури у 2024 році. Реєстрація проходитиме виключно у приймальній комісії закладу вищої освіти.

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.

ЄФВВ - для вступу на спеціальності 053 «Психологія», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 122 «Комп’ютерні науки», 081 «Право», 292 «Міжнародні економічні відносини».

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника). Складається на всі спеціальності, а також для ступу до аспірантури.

Для успішної реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ слід надати фахівцям приймальної комісії наступний пакет документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (з накладеним кваліфікованим електронним підписом (для осіб які будуть реєструватися дистанційно));
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію документа, що підтверджує інформацію про РНОКПП;
  • копію документа, що підтверджує причину невнесення в анкету інформації про РНОКПП;
  • копію документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • копію медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • фотокартку для документів 1 шт 3*4.

Пакет документів можна надіслати на пошту приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові. Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

Також пакет документів для реєстрації можна занести у приймальну комісію Університету імені Альфреда Нобеля (кім. 2101).

Графік роботи:

понеділок - п'ятниця

з 08:30 до 16:00

У разі успішної реєстрації учасникові буде видано екзаменаційний лист. Екзаменаційний лист може зберігатися в приймальній комісії до особистого звернення вступника або надісланий поштовим зв’язком (Нова пошта). У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії.

З деталями реєстрації та процедурою складання ЄВІ/ЄФВВ можна ознайомитися на сайті:

Звертайтеся з запитаннями до приймальної комісії
Університету імені Альфреда Нобеля:

(098) 138-44-80 (Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61 (Viber)