Центр Франкомовних програм запрошує на Французьку весну в Університеті імені Альфреда Нобеля

Що це?

Це інтерактивний майданчик, який буде працювати протягом трьох весняних місяців, для презентацій, тематичних лекцій, вебінарів, ательє з французької мови та захопливих зустрічей з запрошеними лекторами, блогерами, практикуючими професіоналами, викладачами французької мови та неймовірно цікавими гостями із Франції, які вже зараз готові з вами поділитися своєю культурою, професійними навичками та досвідом, а також своєю щирою відкритістю до спілкування!

⚪Вже цього місяця ми будемо розмовляти про рекрутинг та плинність кадрів у сфері торгівлі з директором французького супермаркету, Марією Федорець, ми почуємо про історію Чорного та Середземного морів, що знаходяться на перехресті грецької античності та сучасного світу разом з лауреатами французької програми «Пауза».

Ми запрошуємо всіх, хто вивчає французьку, провести Франкомовні канікули в серці Європи, французькому Страсбурзі, відвідати інтерактивне заняття «Французька мова – 2024» з паризьким журналістом Жаном-Луі Ланглуа, завітати на Брифінг з учасниками міжнародного проэкту «Реабілітологи – 2024»,

Зустрінемося зі студенткою УАН, яка проходить зараз семестр навчання в Університеті Савойя Монблан м. Шамбері (Франція), Анною Мельник, послухати лекцію від «Створення підприємства місцевих послуг та регіональна економіка» від Ніколя Муржона, доцента Університету Ліон –2 (Франція),

Долучимося до інтерактивного заняття про музичну сенсацію 2023 року – оперу «Мол'эр» з блогеркою та викладачем французької мови, Тетяною Мараховською.

🧑‍🎓Перш за все наші заходи адресовані усім студентам УАН та слухачам курсів, які вивчають французьку мову разом з нами!

💬 Ми також запрошуємо студентів, викладачів та гостей нашого університету, кому цікава французька культура, професіоналізм та досвід наших партнерів.

🔹Профільні лекції забезпечуються перекладом!🔹

Всі заходи відбуватимуться на платформі ZOOM із попередньою реєстрацією через Google форму!

❗Інформація про них буде розміщена перед початком заходу на наших офіційних каналах Центру франкомовних програм @duan.parle.francais

Запрошуємо на наші зустрічі:

🟢 4 березня 10:35 Вебінар «Рекрутинг та плинність кадрів в сфері торгівлі» з Марією Федорець, Директором французького супермаркету «Lidl»

Мови: французька з перекладом

🟢 5 березня 17:00 Міжнародна зустріч «Чорне та Середземне моря, на перехресті історії між грецькою античністю та сучасним світом.»

Мови: французька з перекладом на англійську

🟢 6 березня 12:00 Презентація літньої школи «Страсбург-2024. Франкомовні канікули в серці Європи» (для кандидатів на стажування у Франції влітку 2024 року)

Мова: українська

🟢 11 березня 15:40 Інтерактивне заняття з французьким журналістом Жаном-Луі Ланглуа

Мови: французька, українська (для студентів рівня А1)

🟢 12 березня 12:00 Брифінг з учасниками міжнародного проекту «Реабілітологи – 2024» сумісно з кафедрою інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи УАН

🟢 15 березня 12:00 Семестр за кордоном. Пряма трансляція з Шамбері (Франція) зі стипендіаткою програми ERASMUS Анною Мельник

🟢 20 березня 10:35 Інтерактивне заняття французькою мовою з Жан-Луи Ланглуа

Мови: французька, українська (для студентів рівня В1)

🟢 20 березня 12:35 Вебінар «Створення підприємства місцевих послуг та регіональна економіка» від Ніколя Муржона (Університет Ліон –2, Франція) сумісно з Кафедрою підприємництва

Мови: французька з перекладом

🟢 22 березня 10:35 Інтерактивне заняття «Музична сенсація 2023 року – опера «Мол'эр» з блогеркою та викладачем французької мови, Тетяною Мараховською

🇨🇵 Всі заходи організовано Центром Франкомовних програм УАН за підтримки Федерації «Обміни Франція-Україна» @fefu_stages Асоціації «Викладання французької мови Франція-Україна» та профільних кафедр УАН.

Ласкаво просимо долучитися до всіх наших вебінарів та відчути подих Французької весни в Університеті імені Альфреда Нобеля @nobel_ua разом з нами! 😊

Додаткові запитання ви завжди можете задати за наступними координатами:

Університет ім. Альфреда Нобеля

вул. Січеславська Набережна, буд. 18, ауд. А 2215