XV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів»

conference-marketing

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ!

Кафедра міжнародного маркетингу запрошує до участі в XV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів» 18 квітня 2024 р.

Цього року партнерами нашої конференції стали

• University of Rijeka Faculty of Economics and Business (Хорватія)
  • University of Montenegro Faculty of Maritime, Kotor (Кіпр)
  • University of Applied Sciences Ludwigshafen on the Rhine (Німеччина)
  • European Social-Technology University (Польща)

Конференція проводиться за підтримки Міністерства Науки і Освіти України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (посвідчення №157 від 14 лютого 2023).

До участі щороку приєднуються колеги з Чорногорії, Хорватії, Німеччини, Польщі, Кіпру, України. До публікації надаються понад 100 тез доповідей з дослідженнями у різноманітних сферах, пов’язаних із маркетингом.

Основні напрями 2024 року:

• економічні та управлінські аспекти діяльності підприємств;
  • сучасні маркетингові інструменти підвищення конкурентоспроможності;
  • проблеми регіонального розвитку та конкурентоспроможність регіонів;
  • формування конкурентоспроможності України та інших країн в умовах глобалізації;
  • конкурентоспроможність сучасних вишів: аналіз досвіду та формування перспектив.

Мови конференції – українська, англійська.

Всі учасники отримають сертифікат та електронну копію збірника.

Для участі у конференції необхідно до 10 квітня 2024 року:

1) заповнити форму на участь у конференції

3) після затвердження прийому матеріалів надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відскановану копію або фотографію чека про переказ організаційного внеску

УВАГА!!! Оплата здійснюється тільки після затвердження прийому матеріалів!

Організаційний внесок за участь у конференції становить: 120 грн. (1-2 ст.)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

За консультацією звертайтесь до координатора:

Ігор Анатолійович Білоткач +38 093 535 02 28

Викладачі кафедри ведуть активну науково-дослідну та навчально-методичну роботу: беруть участь в інноваційних проєктах, наукових конференціях та семінарах. Наукові здобутки кафедри викликають великий інтерес у світової наукової спільноти.

У жовтні 2022 року команда кафедри міжнародного маркетингу в складі проф., д.е.н. Ірини Тараненко, доц., к.п.н. Ганни Щолокової, доц., д.е.н. Анастасії Мостової розпочала роботу з реалізації міжнародного проєкту Еразмус + Модуль Жан Моне «Стратегії Європейського Союзу, спрямовані на зростання, конкурентоспроможність і добробут-викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля».

Всі наукові дослідження проводяться в рамках зареєстрованої науково-дослідної теми «Маркетингове управління конкурентоспроможністю на мікро- мезо- та макрорівні в умовах глобалізації» (0114U005600)

Детальніше про наукову діяльність кафедри

Заявка учасника за покликанням https://forms.gle/eKuYzWfDHKVWW8s26

ЧЕКАЄМО НА ВАС!