XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Реформування правової системи України в контексті розбудови правової держави та євроінтеграції»

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ!

Кафедра права запрошує до участі в XV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Реформування правової системи України в контексті розбудови правової держави та євроінтеграції».

Кафедра провадить активну партнерську діяльність з:

• Рада адвокатів Дніпропетровської області
  • Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  • Дніпровський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  • Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
  • ГО "Бюро приватних виконавців "АЛЬТЕРНАТИВА".

Мета проведення заходу – обмін знаннями та практичним досвідом щодо сучасного стану та розвитку державно-правових явищ, формування єдиного науково-освітнього простору, встановлення контактів та кооперація дослідників, що займаються вивченням права і держави, а також пошуком оптимальних шляхів реформування правової системи України в контексті євроінтеграції.

Конференція проводиться за підтримки Міністерства Науки і Освіти України, Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, Дніпровського регіонального відділення Національної школи суддів України та Ради адвокатів Дніпропетровської області.

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, працівники наукових установ, практики, які займаються науковими дослідженнями у сфері права, особи, що навчаються в закладах вищої освіти.

Основні напрями 2024 року:

• Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.
  • Конституційне право; муніципальне право.
  • Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.
  • Господарське право, господарсько-процесуальне право.
  • Трудове право; право соціального забезпечення.
  • Земельне право; аграрне право; екологічне право.
  • Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
  • Кримінальне, кримінально-виконавче право та кримінологія;
  • Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.
  • Судоустрій; прокуратура та адвокатура.
  • Міжнародне право.
  • Філософія права.

Форма участі – очна/заочна

Мови конференції – українська, англійська.

Всі учасники отримають сертифікат та електронну копію збірника.

Для участі у конференції необхідно до 15 квітня 2024 року:

1) заповнити заявку на участь у конференції

2) надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези та квитанцію про підтвердження оплати

3) після затвердження прийому матеріалів надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відскановану копію або фотографію чека про переказ організаційного внеску

УВАГА!!! Оплата здійснюється тільки після затвердження прийому матеріалів!

Організаційний внесок за участь у конференції становить: 120 грн. (тези 1-2 сторінки) або 150 грн. (тези 3-5 сторінки)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

За консультацією звертатись до координатора:

ЧЕКАЄМО НА ВАС!