XXXVI Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація економічних систем та інститутів у нових геостратегічних реаліях»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЕКОНОМІСТІВ-МІЖНАРОДНИКІВ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ

КАФЕДРА ГЛОБАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ЖЕШУВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ПОЛЬЩА)

СУЧАСНИЙ КОЛЕДЖ БІЗНЕСУ ТА НАУКИ (МАСКАТ, СУЛТАНАТ ОМАН)

ЖУРНАЛ СУЧАСНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ (БРАТИСЛАВА, СЛОВАЧЧИНА)

Матеріали конференції (том 1)

Матеріали конференції (том 2)

Матеріали конференції (том 3)

22-23 квітня 2024 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля відбудеться XXXVI Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів«ТРАНСФОРМАЦІЯ ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ ТА ІНСТИТУТІВ У НОВИХГЕОСТРАТЕГІЧНИХ РЕАЛІЯХ»

Шановні учасники!

Кафедра глобальної економіки запрошує до участі студентів, молодих вчених, а також досвідчених науковців, які зацікавлені в обговоренні наступних питань:

• глобалізація сучасного світу: перспективи та суперечності;
  • інтеграція України в ЄС: нові можливості та виклики для економіки;
  • російська агресія в Україні та її вплив на становлення нового світового порядку;
  • основні напрямки післявоєнної трансформації економіки України та світу;
  • транснаціоналізація світової економіки: міжнародний бізнес;
  • політичні, соціальні та культурні виміри економічних процесів;
  • форми міжнародного економічного співробітництва та основні тенденції їх розвитку;
  • інтеграція української освіти до європейського простору;
  • вплив зовнішньоекономічної діяльності на економічні системи усіх рівнів (макро, мезо, мікро);
  • історія світової економіки та економічної думки: значення для розв’язання сучасних проблем;
  • нова архітектура європейської безпеки в сучасних геостратегічних реаліях (Круглий стіл)

Формат проведення конференції передбачає пленарну дискусію, у якій візьмуть участь провідні вчені з різних країн світу, а також роботу в дискусійних секціях з використанням інструментів відеозв’язку ZOOM.

У рамках конференції заплановано проведення Круглого столу за секцією «Нова архітектура європейської безпеки в сучасних геостратегічних реаліях» за участю науковців з України та Європи; української та європейської громадськості; державних органів влади України та органів місцевого самоврядування; служб безпеки України.

Цей захід стане частиною реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» No 101126795 – EuSANU – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ БЕЗКОШТОВНА

Коди доступу будуть повідомлені учасникам через їх електронну пошту.

Доповіді та тези доповідей на конференцію будуть опубліковані у спеціальному випуску збірника наукових робіт в електронному вигляді. Кращі доповіді будуть рекомендовані до опублікування (у якості статей) у фахових періодичних виданнях Університету імені Альфреда Нобеля.

До розгляду та друку прийматимуться лише ті матеріали, які будуть відповідати тематиці конференції та оформлені згідно з вимогами оргкомітету.

Для участі у конференції, до 1 квітня 2024 р. необхідно подати до організаційного комітету конференції наступні документи в електронному вигляді:

• заявку учасника;
  • доповідь або тези доповіді.

«Вимоги до оформлення тез доповіді та доповіді»

Заявка учасника

Дедлайн 1 квітня 2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ БЕЗКОШТОВНА

PDF-версія збірника тез буде розміщена на сайті Університету імені Альфреда Нобеля.

Організаційний комітет залишає за собою право на редагування та відхилення доповідей та тез, які не будуть відповідати вимогам, або будуть надані із запізненням.

Адреса організаційного комітету: 49000, Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 18,
Університет імені Альфреда Нобеля, кафедра глобальної економіки, ауд. 3303.

Контактна особаЛюдмила Петрівна Тімофєєнко,

+38 (067) 988 18 43

Запрошуємо Вас до участі!

Більш детальну інформацію дивіться в інформаційному листі.