Незгода Ольга, кандидат економічних наук, доцент, кафедра глобальної економіки

Прекрасний тиждень у рамках програми академічної мобільності у сфері вищої освіти #Erasmus+ !

Я мала честь представляти Університет імені Альфреда Нобеля в University of Cadiz, одному з найстаріших університетів Іспанії з блоком лекцій на тему "Decision Making and Adaptive Thinking" в межах курсу International Business Management виявився неймовірно актуальним та наснажливим, охоплюючи не тільки теорію, але й важливі практичні навички.

Майже 200 студентів мали змогу познайомитися з культурою прийняття рішень в світі та цікавими фактами про Україну.

Така взаємодія не тільки збагачує академічний досвід, але й плекає взаєморозуміння та глобальне партнерство.

Дякую всім, хто доклав зусиль для реалізації цієї програми. З нетерпінням чекаю наступної можливості знову зустрітися та обмінятися ідеями!

#міжнароднаосвіта #академічнамобільність #decisionmakin #Erasmus #Університет_імені_Альфреда_Нобеля #University_of_Cadiz