Новий інтерактивний онлайн-курс для представників місцевого самоврядування та академічної спільноти

Відбувся вебінар «Статус кандидата на вступ до ЄС: кейс України», який розпочав інтерактивний онлайн-курс «Стратегії ЄС щодо інтеграції, конкурентоспроможності та цифрового суспільства: досвід для України». Це – один із багатьох заходів, які проводить кафедра міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Модуль Жан Моне».

Спікером на вебінарі була доцент, кандидат політичних наук Ганна Щолокова. Серед учасників вебінару були державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, а також представники академічної спільноти. Під час заходу було детально розглянуто етапи процесу вступу держави до ЄС, зокрема, особливості набуття статусу кандидата на вступ. Основна увага була приділена аналізу сучасного етапу процесу європейської інтеграції України.Дякуємо учасникам за активну залученість до обговорення актуальних проблем!