Відбувся вебінар за проєктом Жан Моне на тему «Цифрова трансформація бізнесу: досвід ЄС та України»

Відбувся вебінар на тему «Цифрова трансформація бізнесу: досвід ЄС та України». Це другий захід в рамках інтерактивного онлайн-курсу «Стратегії ЄС щодо інтеграції, конкурентоспроможності та цифрового суспільства: досвід для України», в рамках проєкту Erasmus+ «Модуль Жан Моне», який реалізує кафедра міжнародного маркетингу.

До вебінару долучилися державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, а також представники академічної спільноти.

Спікер вебінару доцент кафедри міжнародного маркетингу, доктор економічних наук Анастасія Мостова детально розглянула український кейс цифрової трансформації бізнесу, показала світові та європейські тенденції розвитку цифрової економіки та цифрової трансформації бізнесу, розкрила основні проблеми українського цифрового ринку та електронної комерції в сучасних умовах. Було приділено увагу перевагам інтеграції українського бізнесу та електронної комерції до Єдиного цифрового ринку ЄС.