20-22 травня в Університеті Альфреда Нобеля проходив 4-й Міжнародний конгрес CEO (Комунікація, Економіка, Організація) та Соціальні Науки (CEOSSC). 209 учасників із 32 країн світу зустрілися для того, щоб зробити внесок у дослідження відповідального ставлення до гуманітарних питань, розробку та аналіз сценаріїв можливого розвитку подій, зміцнити потенціал науки та досліджень для визначення оптимальних миротворчих заходів щодо викликів XXI століття.

Ректор Університету Холод С.Б. висловив особисту подяку співпрезидентам 4-го Міжнародного конгресу соціальних наук – проф. д-ру Фарходу Ахророву, проф. д-ру Прабхату Кумару Сінгху та координатору конгресу Керіму Карадалу!

У своїй промові, Холод С.Б. відзначив важливість проведення даного Конгресу на базі Університету в Україні, в Дніпрі саме зараз – в час неприкритої воєнної агресії з боку Росії:

Дуже важливо провести 4-й Міжнародний конгрес CEO (Комунікація, Економіка, Організація) та Соціальних наук в Україні саме зараз, коли моя країна зазнає російської військової агресії, 20% території спалено дотла, а економіка повністю зруйнована. Це грубе порушення законів націй, визначених у Організації Об’єднаних Націй, в якій також осудили «всі порушення міжнародного гуманітарного права», ухваленого у Женевській конвенції. У резолюції Генеральної Асамблеї ООН вимагається повне виведення російських військ, Міжнародний суд наказав Росії припинити військову агресію, а в Раді Європи виключили Росію з організації. Міжнародний кримінальний суд розпочав розслідування військових злочинів, які сталися в Україні, злочинів проти людства та геноциду під час вторгнення 2022 року. Як наслідок, що сталося? Чи призвело це до припинення війни? Це врятувало людські життя? Ви знаєте відповідь! І відповідь НІ! Усі можуть бачити звірства росіян у Бучі, Маріуполі, Краматорську, Ірпіні, Харкові, Сєвєродонецьку та багатьох інших місцях, куди їм вдалося дістатися. Але мій народ і моя нація стоять і борються! Ми всі перетворилися на воїнів чи добровольців, всі ми на полі бою, щоб наша Перемога була ближчою! Університет імені Альфреда Нобеля є найбільшим центром для біженців у регіоні, ми допомагаємо сотням людей, які втекли від бомбардувань та обстрілів, надаючи їм притулок та психологічну підтримку. Академічній спільноті надзвичайно важливо не терпіти звірства та одностайно протистояти агресії!

Університетська спільнота висловлює вдячність всім учасникам Конгресу, і, особливо, хоче відмітити ключових спікерів: Проф. д-р Ернан Е. Гіль Форлео, Університет Буенос-Айреса, Аргентина; Проф. д-р Сіхам Ель-Кафафі, директор дослідницького консалтингу «Arrows», Нова Зеландія; Карлес Агусті І Ернандес, консультант з міжнародного врядування та менеджер з питань цілей сталого розвитку, Іспанія; проф. д-р Халед Хусейні, Університет Портсмута (Великобританія); доц. д-р Мехмет Начі Ефе, керівник Міжнародного університету Горажде (Боснія та Герцеговина).

Дякуємо за участь! Бажаємо вам МИРУ і всій Україні ПЕРЕМОГИ!