Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

Американська Рада з міжнародної освіти запрошує українських викладачів взяти участь у програмі обмінів

Американська Рада оголошує набір на нову програму "BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program" ("BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів").

"BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів" здійснюється за підтримки Офісу програм обміну приватного сектору Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. BridgeUSA UAFP сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць. 

Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю 1 місяць у приймаючі університети США. Викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях як сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування зможуть взяти участь у програмі.

Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/ та на сторінках програми у соціальних мережах:

Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/ 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/ 

Посилання на анкету для участі у конкурсі:

https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP 

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін подачі анкети – 29.12.2023.

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52