Болотніков Максим Олександрович отримав диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

17 квітня 2024 р. в Українській інженерно-педагогічній академії відбулася підсумкова науково-практична конференція, на якій визначилися переможці та призери другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта».

У цьому році ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» на конкурсі представили:

• Болотніков Максим з роботою на тему «Педагогічні технології формування професійної майстерності майбутніх соціальних працівників».
  • Сидорченко Катерина з роботою на тему «Педагогічне керівництво дидактичною адаптацією студентів-першокурсників гуманітарного профілю».
  • Рябоконь Даніїл з роботою на тему «Розвиток екологічної активності учнів професійних ліцеїв засобами дидактичної гри».

У другий етап конкурсу вийшла робота Болотнікова Максима, яка була подана під шифром «Акме професіонала».

Bolotnikov_Maksym

Болотніков Максим Олександрович

студент третього курсу бакалаврату, спеціальності 231 «Соціальна робота» ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

Кредо: запалювати зміни, починаючи з себе; обіймати кожен день як можливість вчитися, зростати та впливати; використовувати кожен досвід для розширення своїх горизонтів та підвищення ефективності своєї соціальної місії.

За високу якість підготовленої роботи та блискучій її захист перед високоповажним журі Максим отримав диплом І ступеня.

Деталі

Поздоровляємо Болотнікова Максима та його наукового керівника професора кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи, д-ра. пед. наук, проф. Лаврентьєву Олену Олександрівну.