Брифінг "Психологічна реабілітація поранених з ампутацією. Французький досвід"

Що кожен із нас та всі ми разом можемо зробити для нашої країни під час війни?

Як допомогти нашим пораненим, які пройшли через важкий шлях ампутації кінцівок?

Як взагалі жити в нових реаліях усім, кого ця війна змінила вже назавжди?

Саме про це, а також про:

• міжнародне партнерство та новий волонтерський проєкт задля наших захисників,
  • французький командний дух та нову філософію в роботі реабілітологів та психологів,які здатні допомогти відкрити двері до нового життя нашим пораненим бійцям та їх родинам,
  • а також про неймовірну подорож і захопливі відкриття,
  • справжні емоції та зворушливі сльозивід нової зустрічі з французькими колегами, які відкрили свою душу і свої знання задля підтримки України,
  • все це та багато іншого – сьогодні на Брифінгу «Психологічна реабілітація поранених з ампутацією. Французький досвід», що відбувся в Університеті імені Альфреда Нобеля з учасників міжнародного волонтерського проєкту «Реабілітація – 2024».

У січні 2024 року у Франції відбулося стажування групи студентів та викладачів Кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи Університету імені Альфреда Нобеля базі Центру функціональної реабілітації ім. Андре Лаланда (Но, Франція) та Лікарняного Центру Селеста-Оберне (Селеста, Франція).

Координація проєкту від України здійснюється Центром франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля. Проєкт реалізується у співпраці з Федерацією «Обміни Франція-Україна» (м. Гере, Франція), Придніпровською державною Академією фізичної культури і спорту м. Дніпра, Альянс Франсез м. Дніпра та за підтримки Регіональної дирекції Центральної та Східної Європи Всесвітньої Агенції франкомовних університетів (м. Бухарест, Румунія).

У Брифінгу взяли участь європейські партнери проєкту, представники Управління науки, вищої та професійної освіти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, викладачі та студенти Університету імені Альфреда Нобеля та наші гості.

Проєкт набирає обороти та відкриває нові перспективи свого розвитку. Ми вдячні всім нашим партнерам, учасникам і гостям Брифінгу та продовжуємо свою роботу задля нашої країни та наших захисників!