Черговий етап «Фінансового марафону: Focus on the Future» в Університеті імені Альфреда Нобеля!

18 травня студенти кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики в рамках «Фінансового марафону: Focus on the Future» зустрілися з інвестиційним консультантом Глібом Романовим, експертом CFA Society Ukraine.

Тема інтерактивної лекції - «Майбутнє інвестицій» - викликала неймовірне захоплення і багато несподіваних питань.

Під час зустрічі ми дізналися, як ставиться до грошей покоління Z та мілленіали, довіряючи робо-консультантам, наскільки відрізнятиметься від усіх попередніх наступне покоління, яке називають С – С(ovid); що означає поняття «демократизація фінансів»; згадали, що саме 18-го травня - річниця першої операції з біткоїнами, яка відбулася у 2010 році.

Жваву дискусію викликали питання студентів про інвестування у біткоїни, оскільки досі не зрозуміло, що ж це насправді – інвестиційний актив, товар, валюта чи колекційний предмет. Поговорили про Кеті Вуд, CEO Ark Invest, яка формує інвестиційні портфелі виключно з цінних паперів компаній, які займаються digital-технологіями; а також про тренди ESG і соціальну відповідальність.

Багато питань було щодо покоління Z – чи не стане воно найбіднішим, оскільки не вміє і не бажає нагромаджувати багатство; чи варто інвестору-початківцю вкладати в ОВДП, чи дійсно придбання іноземних валют краще сприймати як захист від інфляції, а не як об’єкт інвестування; куди вкласти невелику суму й у яку галузь краще обрати у 2021 році; як накопичити на пенсію. Питання були й особисті – чи не виникало у Гліба Володимировича бажання обрати іншу країну для життя і роботи – таку, де його інвестиційний досвід та навички були б більш затребуваними; а також – з яким фінансовими інструментами саме йому найбільше подобається працювати. Обговорювали можливості сертифікації CFA, довгий, але дуже цікавий і корисний шлях підготовки до складання відповідних іспитів.

На нашому марафоні вже склалася традиція отримувати від гостей поради-афоризми: дуже важливою є думка Гліба Володимировича про те, що вже не обов’язково шукати кращу країну, щоб отримати роботу своєї мрії, це можна здійснити з рідного дому дистанційно. Також запам’яталося, що «інвестування має стати звичкою», і «складні відсотки – це восьме диво світу»:)

Висловлюємо щиру подяку Глібу Володимировичу за відверте спілкування й корисні поради і сподіваємося на продовження співпраці!

Фінансовий марафон триває!

19 травня у нас дві довгоочікувані події: о 10.30 ми нарешті «наживо» зустрічаємося з представниками всіх курсів спеціальностей «Менеджмент» і «Фінанси, банківська справа та страхування» у Головному управлінні ДПС у Дніпропетровської області (для всіх охочих – Zoom https://duan.zoom.us/j/95620020107, ідентифікатор конференції: 956 2002 0107), а потім збираємося з думками - і о 16.00 обговорюємо «Тренди банківського ринку і вплив на нього пандемії» з Юлією Вальтер, начальником Дніпропетровського регіонального управління Ukrsibbank BNP Paribas (Zoom https://duan.zoom.us/j/94829691645, ідентифікатор конференції: 948 2969 1645).

А 20 травня о 17.10 разом з абітурієнтами святкуємо наше найулюбленіше свято – День банківського працівника України (презентація Програми «Інноваційні фінанси: цифрові технології», Zoom https://duan.zoom.us/j/94641178423, ідентифікатор конференції: 946 4117 8423)!

Інвестуй свій час з користю!