«Фінансовий марафон: Focus on the Future» стає все більш насиченим подіями!

19 травня студенти кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики в рамках «Фінансового марафону: Focus on the Future» зустрілися з Юлією Володимирівною Вальтер, начальником Дніпропетровського регіонального управління Ukrsibbank BNP Paribas.

Тема лекції-бесіди - «Тренди банківського ринку і вплив на нього пандемії» - викликала неймовірну зацікавленість та безліч питань.

Під час зустрічі ми дізналися про 200-річну історію BNP Paribas, про те, що UKRSIBBANK BNP Paribas відсвяткував 30-ту річницю роботи на вітчизняному ринку і є універсальною банківською установою, що посідає верхні рядки фінансових рейтингів в Україні та надає сервіс міжнародного рівня. З’ясували, як банк ставиться до чотирьох глобальних мегатрендів, які змінюють світ, - енергетика, клімат, демографія та технології.

Пріоритет діяльності UKRSIBBANK BNP Paribas Group - забезпечення простого, безпечного та успішного фінансового життя своїх клієнтів.

Багато питань було щодо напрямків соціальної діяльності UKRSIBBANK BNP Paribas Group в рамках глобальної програми BNP Paribas Engagement – як саме банк сприяє збереженню навколишнього середовища, як він допомагає розвитку дітей і молоді, в яких соціальних програмах бере участь і яким чином бере участь у підтримці підприємництва в Україні.

Дискутували щодо професій, які незабаром зникнуть, а також навичок, які знадобляться нам у найближчому майбутньому. Дізналися про особисте ставлення Юлії Володимирівни до кредитування. Обговорили тренди жіночого підприємництва, використання штучного інтелекту в банкінгу, деурбанізацію, поступове знищення конфіденційності, про те, як банк допомагає клієнтам втілювати мрії і змінювати звички накопичення (сервіс Dreams).

Євгенія Крулько, менеджер з персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповіла про онлайн практику в банку, про кар’єрні можливості та вимоги до кандидатів.

Тем було настільки багато, що хотілося продовжувати й продовжувати – адже сучасних банків стосується усе, що відбувається у світі. І це знаходить відбиття у девізі UKRSIBBANK BNP Paribas – «Банк для світу, що змінюється».

Висловлюємо щиру подяку Юлії Вальтер та Євгенії Крулько за неймовірно цікаву й захопливу зустріч, сподіваємося на продовження співпраці й від щирого серця вітаємо з професійним святом – Днем банківських працівників України!