Флешмоб «День вишиванки» у розпалі

Група людей стоїть перед Університетом імені Альфреда Нобеля у вишиванках. Усі посміхаються та дивляться в об'єктив камери

Сьогодні, 16 травня, Університет імені Альфреда Нобеля переповнений кольорами та енергією, оскільки відбувається флешмоб на честь Дня вишиванки. Цей захід став особливим для всієї Nobel Team.

Кожен куточок кампусу оживає завдяки яскравим вишиванкам, які демонструють глибоку повагу до української культури. Ректор університету разом з усією командою створили незабутнє видовище єдності. Вишиванка не просто елемент одягу, це символ ідентичності та спадщини, який сьогодні об’єднав усіх нас.

Фотографії та відео, зроблені під час флешмобу, вже заполонили соціальні мережі.

Ми вдячні кожному, хто взяв участь у цьому флешмобі, і з нетерпінням чекаємо на ваші фото та відео. Нехай цей день залишиться у наших серцях яскравим спогадом про День вишиванки 2024.