Гостьова онлайн-лекція першого секретаря посольства Держави Ізраїль в Україні пана Марка Довева

26 жовтня 2021 р. кафедрою інноваційних технологій з педагогіки, психології  та соціальної роботи було організовано гостьову онлайн-лекцію Голови представництва «Натів» в Дніпровському регіоні, першого секретаря посольства Держави Ізраїль в Україні пана Марка Довева на тему: «Соціальна робота і соціальне забезпечення в Ізраїлі».

Під час лекції активно обговорювалися питання професійної діяльності соціальних працівників в Ізраїлі, роботи психологів та соціальних працівників щодо синдрому емоційного вигорання, функціонування інституту національного страхування в країні, прав та обов'язків соціальних працівників та психологів.