За ініціативи колективу кафедри менеджменту 17 квітня поточного року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тренди розвитку менеджменту, фінансів і туризму в умовах новітніх глобальних викликів».

В оргкомітет конференції автори надіслали понад 110 тезисів-доповідей з трьох країн світу (України, Польщі, Естонії), які є представниками тринадцяти вищих навчальних закладів, а саме:

• Державний торговельно-економічний університет
  • Державна установа «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України»
  • Дніпровський транспортно-економічний фаховий коледж
  • Кам'янець-Подільський фаховий коледж індустрії, бізнесу та інформаційних технологій
  • Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  • Національний транспортний університет (м. Київ)
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Одеський національний економічний університет
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • Університет імені Альфреда Нобеля
  • Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій (Польща)
  • School of Natural Sciences and Health (Естонія)

Учасники конференції обговорили актуальні питання менеджменту організацій, сучасні тенденції стратегічного менеджменту, управління бізнес-процесами суб’єктів господарської діяльності, формування організаційної культури, удосконалення особистісних і колективних творчих здібностей менеджерів на прикладі кейсів українських компаній ТОВ “ЕЙ ДІ ТРЕЙД” (Дніпро), ТОВ «Руш», Туристичний центр «Ріба Андрій», а також американської компанії Weber-Stephen Products Co.

Науковці присвятили свої дослідження також сучасним проблемам банківської справи та управління фінансами в умовах глобальної економіки, туризму та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації та діджиталізації та актуальним трендам в освітньому менеджменті.

На пленарному засіданні з вступним словом виступили:

Вареник Вікторія Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри менеджменту Університету імені Альфреда Нобеля Дніпро;

Фіщук Ольга Валеріївна, головний бухгалтер ТОВ “ЕЙ ДІ ТРЕЙД”, Дніпро.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступила:

Вікторія Соколова, проректор з міжнародної та наукової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля, Дніпро

З пленарними доповідями виступили:

Mart Reimann, Associate Professor of Recreation Management, School of Natural Sciences and Health, Естонія. Тема доповіді «Development of rural tourism in Ukraine based on the experience of European countries»

Момот Володимир Євгенович, д.е.н., проф. кафедри менеджменту. Тема доповіді «Чи має штучний інтелект особистість та національність?»

Фіщук Ольга Валеріївна, головний бухгалтер ТОВ “ЕЙ ДІ ТРЕЙД”. Тема доповіді «Особливості оподаткування акцизним податком у 2024 році»

Ковтун Сергій Миколайович, заступник директора юридичного департаменту ТОВ РУШ. Тема доповіді «Впровадження інституту неконкуренції та непереманювання як сучасний виклик для менеджменту»

Горб Костянтин, канд. екон. наук, співзасновник центру «Ріба Андрій». Тема доповіді «Проблеми і перспективи розвитку туристичного бізнесу на прикладі туристичного центру «Ріба Андрій»

Гончарук Богдан, здобувач 4 курсу спеціальності «Менеджмент» ДУАН. Тема доповіді «Діджитал-система для бізнес-аналізу як основа для прийняття ефективних управлінських рішень»

Троценко Ростислав, здобувач 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ДУАН. Тема доповіді «Проблеми використання статистичних методів для оцінки фінансового стану українських підприємств»

Тьомкін Тарас, здобувач 1 курсу спеціальності «Менеджмент» ДУАН. Тема доповіді «Самодисципліна та ТАЙМ-менеджмент як інструменти досягнення успіху менеджера»

Дяків Валерія, здобувач 4 курсу (англійська програма) спеціальності «Менеджмент» ДУАН. Тема доповіді «Relevant issues of organizational management in the challenging times»

Челядіна Анастасія, здобувач 4 курсу спеціальності «Туризм» ДУАН. тема доповіді «Теоретичні аспекти просування туристичних послуг через мережу інтернет»

Yuliia Tarasova, здобувач 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ДУАН. Тема доповіді «Tax burden: Ukraine and European countries»

Собчук Олексій, здобувач 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ДУАН. Тема доповіді «Депозитні вкладення як основний вид ресурсів банківських установ»

За результатами роботи конференції було прийнято Резолюцію.

Дякуємо усім нашим учасникам за участь та допомогу у здійсненні цієї конференції. Бажаємо вам всім подальших успіхів у роботі, натхнення для нових досягнень.