Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

Калейдоскоп психологічних напрямків

В рамках "Калейдоскопу психологічних напрямків" були проведені майстер-класи:

«Ресурсна Я». Тренер: Остапенко Тетяна. В ході МК розбиралися з темами: куди дівається енергія, що робити з цими джерелами, де брати ресурс, а також проведена ресурсна практика".

1. Трохи про феноменологію.

2. Феноменологія в дії! Де реальність, а де фантазія про неї?

3. Від феноменів – до діалогу. Феномени як засіб встановлення контакту.

4. Цінність і цілющість методу.

«Багатолика залежність». Тренери: Ольга Гриценко, Оксана Сай, Лариса Трифонова. На майстер-класі були проведені дослідження за допомогою ігрових методів. Ділилися досвідом і спостереженнями.

«ТІМ». Тренер: Проскура Юрій. «Як швидко і точно орієнтуватися в психологічній індивідуальності людей? Як ясно бачити та правильно розуміти психологічні причини й механізми поведінки у людей різних ТІМів?». Усі ці питання були розглянуті на майстер-класі.

«Порнозалежність». Тренер: Коваль Діана Володимирівна. На МК були представлені такі питання до обговорення:

  • сексуальна і порнозалежність, як адиктивна поведінка;
  • психологія залежної поведінки;
  • причини виникнення залежності;
  • особливості роботи з порнозалежністю.

Бізнес-презентація. Тренер: Хмельова Наталя. На майстер-класі учасники познайомилися з темою: "Бізнес он-лайн. Бізнес по-новому. Бізнес для молодих".

Презентація можливостей.

Психологічна гра Схованка емоцій. Тренер: Хмельова Наталя.

«Як приручити свої страхи». Тренер: Дмитренко Сергій Олександрович.

Гра «Маяк». Тренер: Дмитренко Сергій Олександрович..

«Терапія за межами терапії». Тренер: Тарас Марченко. Проведено майстер-клас на знайомство з нестандартними варіантами консультативної та психотерапевтичної допомоги. Робота в умовах подвійних і потрійних відносин. Терапевтична взаємодія з друзями й близькими. Психологічна взаємодія без запиту і з невмотивованим клієнтом. Ситуації гострого горя і неможливості радикальної зміни ситуації. Варіанти протоколу взаємодії в різних обставинах.

«Необ’явлена психотерапія». Тренер: Тарас Марченко. Проведено майстер-клас на знайомство з:

  • плацебо і ноцебо впливом;
  • ситуаціями та обставинами змінених станів свідомості;
  • варіантами маніпулятивної плацебо терапії.

«Помилки й ілюзії пацієнта і шляхи їх подолання». Тренер: Тарас Марченко.

Проведено майстер-клас на спільний розгляд типових ілюзій пацієнтів. Терапія очевидністю і визначеністю. Логіка як інструмент подолання скрутних ситуацій консультування.

«Консультування крок за кроком очима терапевта і клієнта». Тренер: Тарас Марченко. Проведено майстер-клас на покрокове знайомство з протоколом діаналітичного консультування; з точками зору на процес консультування пацієнта і психотерапевта.

«На золотому крильці сиділи: психолог, юрист та медіатор. Хто ти будеш такий?». Тренер: Оксана Ратушна. МК пройшов в інтерактивній формі. Зацікавив представників професій, які займаються допомогою.

Мета: дослідити можливості отримання додаткових навичок і співпраці представників цих професій для кваліфікованої допомоги клієнтам у «важких» ситуаціях.

Розповісти

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52