Кейс-клуб Університету імені Альфреда Нобеля – в дії!

Враховуючи бізнес-орієнтовану концепцію освіти Університету імені Альфреда Нобеля, залучення роботодавців до освітнього процесу, активне використання кейсів за різними дисциплінами, в Університеті за ініціативи проректора із забезпечення якості вищої освіти Ірини Шкури вирішили об’єднати найактивніших студентів та викладачів у Кейс-клуб УАН (Nobel Case club).

Зустріч кейс-клубу, яка відбулася 20 травня, була присвячена підготовці до кейс-чемпіонату з розв’язання завдання від компанії Grow Some. За правилами, учасники кейс-чемпіонату мають проаналізувати діяльність компанії та її конкурентів, тенденції на ринку, обрати найбільш перспективні шляхи розвитку компанії, підготувати презентацію та представити її керівництву компанії.

Наш воркшоп можна вважати тренуванням або навіть репетицією – ми отримали зовсім небагато вихідної інформації про ситуацію з падінням прибутків у китайського експортера зерна. Але за результатами брейнстормінгу викладачі були вражені, наскільки креативними є наші студенти, як швидко вони стали командою і як добре, що всі вони з різних спеціальностей, оскільки їхні знання і досвід за різними напрямками – маркетинг, підприємництво, торгівля, біржова діяльність, міжнародні економічні відносини – чудово доповнювали одне одного і дали синергетичний ефект.

Запуск кейс-клубу в університеті відбувається в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». На базі кейс-клубу студенти матимуть можливість спілкуватися з представниками великих компаній, заявити про себе, аналізувати проблеми реального бізнесу, а також навчаться структуровано подавати інформацію, розробляти якісні, зрозумілі презентації, вдосконалять навички публічних виступів.

Розв’язок кейсів та участь у кейс-чемпіонатах дозволить відчути себе працівником великої компанії, який розв'язує актуальні проблеми бізнесу.

Готуємось до кейс-чемпіонату, наступна зустріч вже 24 травня!