«Коли робота це і є життя» історія Climatech

13 квітня до здобувачів спеціальностей «Менеджмент» завітав Юрій Нестеренко, власником інжинірингової компанії Climatech і партнером бізнес-спільноти Board з лекцією «Коли робота це і є життя».

Юрій поділився власним досвідом наймання працівників і створення клімату в організації. Він розповів якими є емоції життя Climatech, за якими принципами вони підбирають партнерів, за якими ключовими принципами відбувається відбір персоналу у команду, як знайти своїх людей.

Зустріч виявилася достатньо жвавою, зацікавлені відвідувачі ставили питання та отримували ґрунтовні відповіді.

Юрій продемонстрував за якими відчуттями він розуміє, що ця людина наш співробітник. Все просто – це обіймашки.

Домовились, що Юрій прийде ще до здобувачів Університету поділитися своїм практичним досвідом.

Чекаємо на нові івенти!