Ксенія Скрипник, фронт-офіс менеджер Axelhof Boutique Hotel, наш викладач, на Великому інтерв'ю на Informator.fm

Пишаємося тим, що з нашими здобувачами програми "Готельно-ресторанна справа" вже другий рік працює Ксенія Олегівна Скрипник, маючи понад 10 років досвіду в готельній індустрії.

Ксенія Олегівна не тільки щедро ділиться власним професійним досвідом, перетворюючи всі заняття на практикуми, та проводить частину безпосередньо в готелі Axelhof Boutique Hotel, Дніпро.

Вона також є активною учасницею процесів, що відбуваються зараз, під час війни, продовжуючи успішно управляти максимально завантаженим готелем, проводячи заняття з нашими студентами, активно займаючись волонтерською діяльністю.

Нещодавно пані Ксенія дала Велике інтерв'ю на Informator.fm, яке заслуговує на увагу.