19 березня 2020 року на кафедрі педагогіки та психології Університету імені Альфреда Нобеля відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та науковців «Сучасна вища освіта: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень» у форматі відеоконференції ZOOM.

До оргкомітету конференції надійшло близько 100 тез з України та закордонних країн: Республіка Білорусь, Сполучені Штати Америки, Узбекистан, Чехія, Австрія. В конференції взяли участь понад 80 студентів спеціальності «Соціальна робота», «Психологія», «Управління навчальним закладом», «Педагогіка вищої школи» Університету імені Альфреда Нобеля.

Усі матеріали, надіслані учасниками конференції, увійшли до збірки тез виступів, яка доступна ТУТ.

Кафедра педагогіки та психології щиро вдячна учасникам конференції за активну участь та змістовні доповіді, бажає всім учасникам творчого натхнення та успіхів в наукових дослідженнях!