Науково-методичний семінар за темою "Фандрайзинг в освіті від ідеї до реалізації некомерційного проєкту"

14 квітня 2020 року в режимі он-лайн відбувся науково-методичний семінар за темою "Фандрайзинг в освіті: від ідеї до реалізації некомерційного проєкту" для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти.

Спікер семінару: Лебідь Ольга Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи Університету імені Альфреда Нобеля.

На семінарі були присутні співробітники, студенти, магістранти Університету імені Альфреда Нобеля, аспіранти кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів освіти України.

Всі учасники семінару після завершення карантину отримають сертифікат про участь у семінарі.

На семінарі було розглянуто проблеми фандрайзингу у сфері освіти, особливості некомерційного проєкту, стадії роботи над проєктом. Спікер акцентував увагу на важливості проєктної діяльності у сфері освіти та особливостях залучення додаткових коштів на реалізацію проєкту.

Кафедра інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи дякує всім учасникам семінару за увагу до нашого зібрання.

Особливу вдячність висловлюємо Лебідь Ользі Валеріївні за організацію цього цікавого і корисного заходу!