Навчання без перешкод: забезпечуємо якісну підготовку бакалаврів туризму та готельно-ресторанної справи

Попри військові дії на території нашої держави Університет імені Альфреда Нобеля працює на повну силу. Продовжуємо навчання на ліцензованій платформі Zoom.

З другого курсу вивчаємо іноземну мову для професійних цілей зі студентами програми "Готельно-ресторанна справа": складаємо англійською меню, відпрацьовуємо навички обслуговування гостей. Здійснюємо багато парної та групової роботи, індивідуальних завдань. Приклади здобувачів групи ГРС-20 - на світлинах:

Здобувачі програми "Туризм" вивчають весь спектр послуг в індустрії туризму та гостинності, які панують як в курсах основних та вибіркових дисциплін, так і ділової іноземної мови. На світлинах - мініпрезентації здобувачів групи ТР-20, курс "Ділова іноземна мова", викл. доц. М'ясоїд Г.І.