Нова стипендія Університету імені Альфреда Нобеля на навчання у французькому виші!

Раді поділитися приємною новиною про те, що вже вдруге за цей навчальний рік, завдяки плідній співпраці Університету імені Альфреда Нобеля @nobel_ua з Університетом Савойя Монблан (м. Шамбері, Франція), ще одна студентка 3 курсу напрямку "Філологія" та програми +F @duan.parle.francais нашого Університету отримала стипендію "Еразмус+" на навчання у першому семестрі наступного навчального року у Франції.

Ще три роки тому Єлизавета Турська ще взагалі не володіла французькою. Вона розпочала вивчати французьку на першому курсі нашого Університету з нуля в межах програми +F 🇨🇵 та є однією з найкращих студенток цієї програми.

Минулого року вона приєдналася до Літньої школи «Франкомовні канікули в Альпах», восени отримала міжнародний сертифікат DELF рівня B1 з французької мови, представила свої документи на конкурс "Еразмус+" та отримала підтримку від Кафедри європейських і східних мов та перекладу, Центру франкомовних програм @duan.parle.francais та французького університету-партнера.

Зараз Єлизавета готується до нової подорожі до Франції в межах Літньої європейської школи «Страсбург – 2024» та до навчання у наступному семестрі у Франції.

Отже, щиро вітаємо нашу стипендіатку, Турську Єлизавету, з успішним проходженням відбіркового конкурсу та бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових вершин у володінні французькою мовою!

Нагадуємо, що такі можливості відкриті для всіх студентів нашого університету, які розмовляють французькою мовою або вивчають її в межах програми +F 🇨🇵!