Олімпіада з іноземної мови (англійської) для студентів 1-4 курсів нефілологічних спеціальностей Університету імені Альфреда Нобеля

✅️ У період з 22 лютого по 29 лютого 2024 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля пройшов І етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (для студентів 1-4 курсів нефілологічних спеціальностей), організований і проведений кафедрою іноземних мов.

📌 Цьогоріч у конкурсі взяли участь 33 учасники з восьми спеціальностей, що змагалися за звання найвправніших знавців англійської мови в Університеті імені Альфреда Нобеля.

✌️ За результатами двох турів було визначено переможців у чотирьох категоріях:

• 1-2 курси (англомовні програми):

I місце Боровський Денис (МЕВ-22англ)

II місце Райчук Данил (МЕВ-22англ)

III місце Юркова Карина (МЕВ-22англ)

• 1-2 курси (україномовні програми):

I місце Самофал Дар'я (МГ-22)

II місце Чміль Аліна (МЕВ-23)

III місце Данилова Аріна (МГр-23)

• 3-4 курси (англомовні програми):

I місце Солоненко Аліса (МЕВ-21англ)

II місце Ціценайте Лайма (МЕВ-21англ)

• 3-4 курси (україномовні програми):

I місце Новікова Марія (ПС-21)

II місце Курта Данило (ПЗ-20)

III місце Смоленко Микита (КН-21)

🎯 ТОП-10 знавців англійської мови серед студентів 1-4 курсів нефілологічних спеціальностей Університету імені Альфреда Нобеля складають:

1. Боровський Денис (МЕВ-22англ)
  2. Солоненко Аліса (МЕВ-21англ)
  3. Райчук Данил (МЕВ-22англ)
  4. Новікова Марія (ПС-21)
  5. Юркова Карина (МЕВ-22англ)
  6. Самофал Дар'я (МГ-22)
  7. Грицан Марія (МН-23англ)
  8. Яровіцин Марк (МЕВ-22англ)
  9. Манзюк Софія (МЕВ-22англ)
  10. Ціценайте Лайма (МЕВ-21англ)

👏 Вітаємо всіх учасників олімпіади, пишаємося їхньою стійкістю, незламністю й наполегливістю в досягненні цілей та бажаємо подальших успіхів!

♥️ We wish to congratulate all the participants in the Olympiad for their boldness and enthusiasm in tackling a range of challenging tasks. It's wonderful that in this difficult, unsettling time, they are not indifferent to the chance to rack the brains and test their limits in English, which is the world's premier language of international communication.