Open Day відбувся в Університеті імені Альфреда Нобеля online

Зі старшокласниками та батьками говорили про переваги навчання в інноваційному Університеті імені Альфреда Нобеля, про унікальні освітні програми, про міжнародні можливості, а також про правила вступу до закладів вищої освіти у 2021 році.

Отже, про правила вступу до Університету імені Альфреда Нобеля у 2021 році:

ЗНО

Реєстрація на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 1 лютого до 05 березня 2021 року. Цього року випускники мають можливість складати 5 предметів ЗНО, проте для вступу до закладів вищої освіти необхідні 3 конкурсні предмети ЗНО.

Вже готові правила вступу, тож дивіться уважно, які предмети ЗНО необхідні для вступу і обирайте.

Правила вступу у 2021 році до Університету імені Альфреда Нобеля

Перелік сертифікатів ЗНО для вступу до Університету імені Альфреда Нобеля

Цього року, українська мова та література залишається обов’язковим предметом, але вперше розділяються на українську мову і літературу та українську мову. Сертифікат з української мови підходить лише для технічних спеціальностей.

Другим предметом ЗНО для більшості спеціальностей стала математика. Вона є обов’язковою для вступу на освітню програму «Комп’ютерні науки», а також «Психологія», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіка бізнесу», «Інноваційні фінанси: цифрові технології» та «Міжнародні економічні відносини».

Третій предмет ЗНО йде на вибір: історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія, географія.

Тож в Університеті імені Альфреда Нобеля вже мають ряд порад для абітурієнтів 2021:

Цього року приймаються сертифікати за 2018, 2019, 2020 та 2021 рік.

Терміни вступної кампанії 2021 року

Абітурієнти подають заяви лише через електронний кабінет вступника. 5 заяв можна подати на навчання за бюджетні кошти та до 30 заяв на навчання на контракті. Якщо абітурієнт обере навчання за бюджетні кошти, то усі інші його заяви автоматично анулюються, тож, тим, хто хоче навчатися паралельно на іншій спеціальності слід бути уважними.

Реєстрація електронних кабінетів розпочнеться з 1 липня 2021 року.

Подача заяв триватиме лише з 14-23 липня 2021 року.

Конкурсний бал для вступу на освітню програму «Право» та «Міжнародні економічні відносини» від 140 балів.

Приймальна комісія Університету імені Альфреда Нобеля приймає сертифікати ЗНО від 100 балів.

Реєстрація на ЄВІ, єдиний вступний іспит з іноземної мови для бакалаврів триватиме з 11 травня до 3 червня 2021 року.

Важливі зміни є для тих, хто бажає вивчати «Право», з цього року вступити на освітню програму магістратури з «Права» можуть тільки ті, хто має диплом бакалавра з «Права». Для вступу на освітню програму магістратури з «Права» окрім іспиту з іноземної мови (ЄВІ) бакалаврам необхідно скласти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Відео сюжет про день абітурієнта від січня 2021

Університет імені Альфреда Нобеля – це неймовірний набір можливостей:

• високі стандарти освіти,
  • практичні знання та навички,
  • «семестр за кордоном»,
  • незвична мовна підготовка,
  • англомовні програми,
  • британський диплом,
  • програми подвійних дипломів,
  • міжнародні стажування,
  • веселе студентське життя,
  • опалення взимку,
  • спортивні заняття в Університеті та багато іншого, що чекає на першокурсників Університету імені Альфреда Нобеля!

Нагадаємо, що на базі приймальної комісії Університету імені Альфреда Нобеля працює консультаційний центр щодо реєстрації на ЗНО. Тут також можна отримати консультації щодо вступу.

Звертайтеся:

(098) 138-44-80 (Viber, Telegram, WhatsApp)

(050) 340-16-61

abit.duan.edu.ua

Запрошуємо батьків абітурієнтів, які прагнуть розібратися з умовами вступу відвідати online форум "Моя дитина - абітурієнт. Вступ 2021", який відбудеться 20 лютого о 12:00.