Проведено виїзне практичне заняття зі студентами спеціальності «Соціальна робота»

21 листопада студенти спеціальності «Соціальна робота», групи СР-16, СР-19 відвідали відкритий урок у Комунальному закладі загальної середньої освіти «Ліцей 142 імені П’єра де Кубертена», ознайомились з особливостями роботи інклюзивної освіти в умовах нової української школи (НУШ).

Інтегроване відкрите заняття провела вчитель вищої категорії, методист Саранчук Т.В.

Також, студенти ознайомились із сучасною медіатекою та інклюзивною ресурсною кімнатою. Відмітили, що кімната має сучасний простір для навчання і спілкування й оснащена сучасними інтерактивними засобами навчання, де проводяться корекційно-розвивальні заняття.

У ліцеї навчаються 10 дітей з особливими потребами, які залучені до інклюзивного навчання. Асистент дитини розповіла про особливості та організацію роботи дітей з особливими освітніми потребами.

Висловлюємо подяку директору ліцею Хмеленко Л.В. за гостинність та щирість.

Розповісти