Присвоєне звання почесного професора Університету імені Альфреда Нобеля Тімоті Мескону

Доброю традицією стало приймати до нашої Nobel Family людей, які допомагають Університету ставати кращим і визнаним у світовому освітньому просторі.

Сьогодні Вчена рада Університету прийняла важливе рішення – рішення про присвоєння звання почесного професора Університету імені Альфреда Нобеля Тімоті Мескону – великому другу Університету імені Альфреда Нобеля, який протягом багатьох років був виконавчим віцепрезидентом і регіональним директором Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB).

Професор Тімоті Мескон є почесним президентом Університету штату Колумбус у Джорджії, а сьогодні він став почесним професором Університету імені Альфреда Нобеля. Ми вдячні професору за підтримку України у протистоянні російській агресії, за вагомий внесок у розвиток якості вищої освіти в Україні та вагомий вплив на результативність навчального процесу в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Ласкаво просимо до нашої Nobel Family, пане професоре!

З освітою переможемо!