Ректор Університету Імені Альфреда Нобеля приєднався до Inspira Club

Inspira Club

Наш ректор активно прагне створювати комерційно мислячих фахівців і переконаний, що оточення відіграє ключову роль у цьому процесі. Щоб досягти цієї мети, він став членом одного з найбільших бізнес-спільнот Дніпра — Inspira Club.

” Я вважаю, що дуже важливо, якими людьми ми себе оточуємо. Я, як ректор, Університету Імені Альфреда Нобеля, хочу виховувати та випускати після навчання людей з комерційним мисленням “, – Сергій Холод.

Ми з гордістю повідомляємо, що наш ректор є єдиним ректором, який приєднався до цього престижного бізнес-клубу. У колі однодумців, власників великого бізнесу Дніпровського регіону, він планує робити свій внесок у розвиток бізнес-спільноти Дніпра.

Місія Inspira Club:

• Об'єднання прогресивних бізнесменів Дніпропетровського регіону.
  • Засноване на довірі, спільній системі цінностей та бізнес-культурі.
  • Спрямоване на особистий і професійний розвиток членів клубу та їхнього оточення.
  • Покращення умов ведення бізнесу та життя в регіоні.
  • Розвиток культури та соціальної відповідальності бізнесу.

Разом з Inspira Club ми прагнемо зробити Дніпропетровський регіон кращим! 🚀