Розпочалася програма стажувань з готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у Словаччині

Вже червень, і група з 10 студентів програм бакалаврату спеціальностей "Готельно-ресторанна справа" та "Туризм" прибули до готельних комплексів Словаччини, отримали посади і навіть бейджі.

Це – Альона Гушул. Альона достроково склала сесію, щоб вчасно приступити до програми стажування у Словаччині влітку.

Альона Гушул та Аліна Костенко – наймолодші з групи студентів програм Готельно-ресторанна справа та Туризм Університету імені Альфреда Нобеля, які вирушили цьогоріч на стажування. Вони щойно завершили перший рік навчання.

Попереду – три місяці справжньої роботи, після яких вони повернуться іншими людьми. З досвідом. З впевненістю в своїх силах. З уміннями. З критичним аналізом ситуації, готельного бізнесу, управління. З умінням спілкуватися різними мовами, спілкуватися з колегами та гостями з різних країн. З самодисципліною. Врешті, з грошима, якщо будуть мудрими, чого ми їм бажаємо. І з сертифікатами – приємний бонус під час працевлаштування у майбутньому.

Зазвичай, студенти, які пройшли закордонне стажування через Університет, знову виїжджають працювати за кордон і набувати досвіду, а потім вже їм відкриті різні шляхи – розбудовувати індустрію туризму і гостинності в Україні чи будувати кар'єру в інших країнах.