Сергій Холод підписав Велику Хартію Університетів Magna Charta Universitatum 2020

У вересні 2007 року під час візиту до Болонського університету ректор Борис Холод підписав Велику хартію університетів (Magna Charta Universitatum), яка стала орієнтиром розвитку Університету імені Альфреда Нобеля. Хартія визначає фундаментальні принципи, якими мають керуватись університети, щоб забезпечити розвиток освіти та інноваційний рух у світі, який так швидко змінюється. Метою Хартії стало відзначення найважливіших цінностей університетських традицій і сприяння тісним зв'язкам між університетами Європи.

30 червня 2021 р. Борис Холод підписав нову версію Magna Charta Universitatum 2020 під час онлайн-урочистостей, щоб продемонструвати, що наш Університет не лише рухається у світових освітніх трендах, а й є серед університетів, які задають тренди.

І ось вже, 16 вересня 2022 року – історична подія для Університету імені Альфреда Нобеля!

На урочистостях у Болонському університеті Сергій Холод, ректор Університету імені Альфреда Нобеля, доєднався до підписання Великої хартії університетів! Вітаємо!

Дякуємо всім за підтримку! Разом до перемоги!