Серія міждисциплінарних кейсів серед студентів різних курсів на кафедрі менеджменту

22 березня першими взяли участь у бінарному занятті здобувачі 4 курсу спеціальності «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування» для опрацювання міждисциплінарного кейсу «Обробка повернень та заміна товарів».

Мета проведення запланованого заходу була поставлена така: засвоєння знань з розуміння структури персоналу підприємства, вміння їх класифікації та побудови мапи комунікації між різними категоріями персоналу.

Студенти отримали кейс, де їм потрібно було програти 6 ролей за методом "Шести капелюхів мислення". В основу методу закладена ідея паралельного мислення: конструктивного мислення, при якому різні погляди та підходи не стикаються, а співіснують.

Креативили не тільки студенти, а і викладачі, які створили власноруч для студентів креативні різноколірні шапочки.

Заняття пройшло у дружній веселій атмосфері. Навіть були віршики.

Буде, що згадати на випуску. Але це не все. Далі буде...