Студенти Дніпра розповіли про місто: відеоекскурсії англійською мовою

Dnipro City, Ukraine

Студенти 1 та 2 курсів нефілологічних спеціальностей разом із кафедрою іноземних мов провели віртуальні екскурсії містом Дніпро англійською мовою. Вони склали маршрут та розповіли про різні цікаві місця нашого улюбленого Дніпра.

Маршрут включав такі об’єкти:

• парк ім.Т. Г. Шевченка: Студенти розповіли про зелені алеї, озера та відпочинкові зони.
  • Набережна: Вони показали красиві види на Дніпро та розповіли про історію набережної.
  • Торгівельний центр «Мост-сіті»: Студенти ділилися враженнями від відвідування цього сучасного торгового центру.
  • Бізнес-центр «Менора»: Вони розповіли про висоту будівлі та її функціональне призначення.
  • Філармонія ім. Леоніда Когана: Студенти поділилися фактами про цей культурний об’єкт.
  • Катеринославський бульвар: Вони розповіли про архітектуру та історію бульвару.
  • Репортер: Студенти ділилися враженнями від відвідування цього популярного кафе.
  • Планетарій: Вони розповіли про наукові програми та покази в планетарії.

Це завдання перетворилося у конкурс на кращу віртуальну екскурсію. Ви можете подивитися роботи наших студентів на нашому YouTube-каналі та проголосувати до 3 червня 2024 р. за найкращі відеотури своїми лайками та коментарями.

Бажаємо вам приємного перегляду та відкриття нових цікавих місць у Дніпрі! 🌟

Ця новина була підготовлена студентами та викладачами кафедри іноземних мов Університету імені Альфреда Нобеля. 🎓🌍