Університету імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

067-626-25-52

Студенти Університету долучилися до щорічної міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства»

3 грудня студенти Університету долучилися до щорічної міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства», яку ініціювали в стінах Університету імені Альфреда Нобеля спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Соціальна акція «16 днів активності проти гендерного насильства» – це щорічна міжнародна кампанія, яка стартує 25 листопада з Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та триває до 10 грудня – Міжнародного дня захисту прав людини.

Мета акції привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Студентам були представлені стратегії протидії насильству, інструменти формування гендерно-чутливих політик та проєкти підтримки постраждалих. Були висвітлені основні завдання та цілі які реалізує команда СММ ОБСЄ, а також ролі медіаторів під час улагодження конфліктів і інцидентів.

Презентація закінчилась інформаційно-просвітницькою вікториною щодо питань гендерної рівності. На молодь чекали пам’ятні подарунки та призи.

Зустріч була підготовлена за сприянням Департаменту міжнародного співробітництва
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
оф. 2601.

Розповісти

school and education

Гаряча лінія

067-626-25-52