Трансформація логістики у сучасному ритейлі від практика

19 березня відбулась зустріч здобувачів спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг» з практиком Дмитром Синєвидом, який має 18 річний досвід у ритейлу - B2B, B2C.

Дмитро розповів нам про трансформаційні процеси, які відбуваються в логістиці у сфері ритейлу. Детально розкрив питання тенденцій, що впливають на трансформацію логістики в роздрібній торгівлі та про процеси, технології які допомагають покращити ефективність у логістиці для ритейлу.

Взагалі завжди цікаво слухати людину, професіонала, яка практично «торкається» до діяльності компанії, яка бачить і творить її «справжнє економічне життя».

Зустріч виявилася достатньо жвавою, зацікавлені відвідувачі ставили питання та отримували ґрунтовні відповіді.

Домовились, що Дмитро прийде ще до здобувачів Університету поділитися своїм практичним досвідом.

Чекаємо на нові івенти!