Унікальні програми віртуальної мобільності

Незважаючи на глобальний локдаун з березня 2020 року, Департамент міжнародного співробітництва Університету імені Альфреда Нобеля розширює пакет міжнародних пропозицій здобувачам освітніх програм, впроваджуючи не лише реальну, тобто фізичну мобільність, а й започаткувавши віртуальну студентську мобільність.

Програма віртуальної мобільності унікальна тим, що може бути реалізована навіть в умовах жорсткого карантину, оскільки всі події відбуваються без поїздок та перетину кордонів. Це можливість прослухати один або кілька курсів, які пропонують заклади вищої освіти-партнери Університету імені Альфреда Нобеля. Всі заняття відбуваються онлайн на різних платформах. Аналогів програм віртуальної мобільності на системній основі, як це пропонує своїм здобувачам Університет імені Альфреда Нобеля поки що не існує. Мова програми - англійська.

Велика кількість міжнародних партнерів дали згоду на проведення англомовних курсів впродовж осіннього та весняного семестру 2020-2021 навчального року для здобувачів різних освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля, серед яких відомі університети Грузії, Туреччини, Польщі.

Студенти мають можливість обрати один із запропонованих курсів, прослухати його та отримати кредити від університету партнера, який проводить курс. Участь у віртуальній мобільності для здобувачів освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля повністю безкоштовна. Серед запропонованих курсів є "Стратегічний Маркетинг", "Програмування", "Поведінка споживачів" тощо.

В рамках програми віртуальної мобільності студенти мають доступ не лише до освітнього пакета послуг, як то online лекції та практичні заняття, перерахунок кредитів, виписку оцінок, а й до культурно-розважальних заходів, як, наприклад, віртуальної подорожі містом.

Ось, кілька відгуків здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля,

Іллі Козлова, який вивчає "Філологія: Переклад" в Університеті імені Альфреда Нобеля та обрав курс з програмування в Університеті Айдин (Туреччина)

Олександри Клочко, яка вивчає "Міжнародні економічні відносини" в Університеті імені Альфреда Нобеля та також обрала курс з поведінки споживача в Університеті Айдин (Туреччина)

Цікаво взяти участь у віртуальній мобільності?

Звертайтеся за детальною інформацією до офісу 2601.