Університет імені Альфреда Нобеля переможець конкурсу Еразмус+ Жан Моне

Вперше Університет імені Альфреда Нобеля виграв грант на реалізацію проєкту в рамках конкурсу Еразмус+ Жан Моне.

Проєкт стартує 1 жовтня та має назву «Стратегії ЄС щодо конкурентоспроможності, зростання та процвітання освітніх програм в Університеті Альфреда Нобеля», триватиме три роки та буде впроваджуватися робочою групою із кафедри міжнародного маркетингу.

Виконавцями проєкту є проф. Ірина Тараненко, доц. Ганна Щолокова та доц. Анастасія Мостова.

Мета проєкту: впровадження нової методології дослідження в українську стратегію розробки та цифровізацію ринку в контексті європейської економічної інтеграції та стратегічного планування ЄС.

Реалізація даного проєкту передбачає як викладання нових спеціалізованих курсів, розроблених виконавцями, так і проведення ряду додаткових науково-практичних заходів, зокрема: студентських наукових диспутів; публікації збірника наукових статей та проведення міжнародної конференції «Стратегії Європейського Союзу для зростання, конкурентоспроможності та процвітання».

Бажаємо успіху команді проєкту!