Вебінар AACSB з питань забезпечення якості (AoL)

Навіть у ці важкі часи для України Університет імені Альфреда Нобеля впевнено дивиться у майбутнє та робить ставку на якісну та чесну освіту. Виконання стратегічних завдань, які стоять перед Університетом, потребує наразі додаткових зусиль з боку колективу та адміністрації, у тому числі через активну волонтерську діяльність, яку здійснює Університет. Заплановані заздалегідь надважливі заходи опинилися під загрозою скасування або перенесення, але деякі з них вдається реалізувати.

Одним з таких заходів став вебінар, організований AACSB, який відбувався 14-16 березня та в якому було взято участь проректором із забезпечення якості вищої освіти Іриною Шкурою. Вебінар було присвячено питанням забезпечення якості (AoL) у відповідності зі Стандартом 5 AACSB (у версії 2020 р.) Для багатьох університетів, навіть вже акредитованих, це також був виклик саме через оновлення Стандартів з версії 2013 на версію 2020 р. У семінарі брали участь 30 представників ЗВО зі всього світу, під час інтерактивних сесій у команді довелось працювати та обмінюватися досвідом з представниками країн ЄС та Австралії. Спікерами семінару виступили досвідчені професори, координатори процесу акредитації з Великобританії та Австралії: Angelito Calma, The University of Melbourne та Anthony Devine, Newcastle Business School, Northumbria University.

Трьохденний воркшоп занурив учасників у концептуальні питання AoL, безперервності циклу удосконалення системи забезпечення якості, підбору комплексу прямих та непрямих методів для оцінювання рівня досягнення цільових показників системи AoL, розробці та формулюванню компетентностей, результатів навчання, карт освітньої програми та рубрик для оцінювання відповідних результатів.

Університет імені Альфреда Нобеля - сучасна, якісна, прозора освіта!