Вебінар «Процеси європейської інтеграції та регіоналізації: еволюція та сучасність»

Інтеграція України в європейський освітній простір диктує нові форми співпраці у різних сферах суспільного життя. Інтернаціоналізація вищої освіти як процес систематичного впровадження міжнародного досвіду в освітню діяльність ЗВО є невід’ємною складовою такого співробітництва. Одне із завдань проєктів програм міжнародної співпраці ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне спрямовано на пошук шляхів подолання викликів, з якими стикається вища освіта України в умовах воєнного часу.

13 березня 2024 року у рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях»» для науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля відбувся вебінар на тему «Процеси європейської інтеграції та регіоналізації: еволюція та сучасність». Спікер – канд. політ. наук, доцент кафедри глобальної економіки Ключник Р.М. презентував ретроспективний аналіз європейської цивілізації, висвітлив основні етапи становлення європейських інституцій та проаналізував європейські політичні та економічні процеси з реалістичних позицій.

Департамент дидактики щиро вдячний Ключнику Р.М. за готовність поділитися експертною думкою!