Весняне засідання Освітнього Центру B2B 2024

Традиційно весною здобувачі вищої освіти кафедри підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля беруть участь у засіданні Освітнього Центру B2B, що функціонує на кафедрі.

Зустріч з випускниками – це завжди свято, а з талановитими – подвійне свято. Саме сьогодні на майданчику ОЦ B2B відбулася цікава розмова «Підприємництво як спосіб життя». Спікери Асія Кузахметова та Арсеній Набока відверто ділилися своїми лайфхаками.

Захопленість слухачів цікавими фактами з підприємницького досвіду спікерів викликала багато питань, на які були отримані відповіді з наступним активним обговоренням.

Творчий підхід та наполегливість, послідовність та активна життєва позиція дозволили Асії та Арсену досягти успіху в підприємництві.

Дякуємо всім учасникам!

Спікерам бажаємо успіхів та натхнення в реалізації сміливих планів.