Відкрита лекція «Цінності та атитюди до демократії в контексті громадянської освіти»

15.05.2024 відбувся цікавий захід, організований викладачами кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи разом із партнерами.

Проведено відкриту лекцію Ірини Бондаревської, PhD, доцентки, старшої наукової співробітниці проєкту nccr «Атитюди до міграції та демократії в часи криз» лабораторії соціальної психології, Інституту психології, Університет Лозанни, Швейцарія; засновниці та Голови Правління ГО «Центр особистісних і соціальних трансформацій».

Тема лекції – Цінності та атитюди до демократії в контексті громадянської освіти (Values and democracy related attitudes in the context of citizenship education).

Захід відбувся в рамках проєкту «Атитюди до міграції та суспільства в Україні» у співпраці між Університетом Лозани із двома закладами освіти в Дніпрі: Університетом імені Альфреда Нобеля та Дніпровським національним університетом ім.О.Гончара. Координаторами проєкту є Irina Bondarevska, Eva Green (Лозанна, Швейцарія), координатори в Україні – Аліна Юдіна (Університет імені Альфреда Нобеля), Зоя Бондаренко (Дніпровський національний університет ім.О.Гончара).