Гаряча лінія

067-626-25-52

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Відкритий Кубок Федерації Кіокушин Будокай карате

14 травня 2023 року на базі Університету імені Альфреда Нобеля відбувся захоплюючий турнір – відкритий Кубок Федерації Кіокушин Будокай карате.

Змагання зібрали 300 молодих спортсменів, які розпочали свою боротьбу за перемогу в 60 різних вікових та вагових категоріях.

Турнір був незабутнім спортивним дійством, яке зібрало кращих каратистів з різних міст України. Учасники прибули з Дніпра, Харкова, Запоріжжя, П'ятихаток та Жовтих Вод, готові показати свої навички та боротьбу за золоті медалі.

Протягом усього турніру спортсмени демонстрували високий рівень підготовки, техніку та стратегію в поєдинках. Кожен бій був насиченим емоціями та захопливими моментами, а глядачі не могли стримати своїх аплодисментів.

Молоді каратисти продемонстрували надзвичайну витривалість, дисципліну та взаємовиручку. Вони показали величезний потенціал та зростання в цьому виді спорту. Багато з учасників заслуговують на великі вітання за свої досягнення та зусилля.

На завершення, хочемо привітати всіх переможців турніру, які вибороли свої призові місця!